Červenec 2010

jujky =)

31. července 2010 v 17:27 Obrázky

kvásný

31. července 2010 v 17:25 Obrázky
Cool
Pencil
Bitch
Ha Ha
Lola
Mini
Bina
Forest
TigerA zase jedna Popelka

31. července 2010 v 10:55 Filmíky

A zase jedna Popelka

Obsah:

Mary (Selena Gomez) je nevlastní dcera odsloužilé hvězdy Dominique (Jane Lynch). Musí obsluhovat nejen ji ale i její dvě dcery. Avšak do jejího města přijíždí popstar Joey Parker (Drew Seeley) po svém turné v Japonsku. Také zde hledá novou tanečnici pro svojí klip. Mary trénuje, aby zvítězila v soutěži o klip i o srdce Joeyho. Po tanci na bále Joeyho uchvátí a snaží se ji najít. Poté, co ji najde, její dvě sestry a expřítelkyně Joeyho vymyslí plán, jak ty dva rozdělit. Podaří se jim to a Mary se rozhodne skončit s ním a po dopise o nepřijetí na školu v Manhatanu i s tancováním. Avšak její nejlepší kamarádka ji nenechá udělat největší chybu jejího života.

FotkyProgram na ochranu princezen

31. července 2010 v 10:54 Filmíky

Program na ochranu princezen Komedie / Rodinný 
USA, 2009, 85 min


Režie:
Allison Liddi
Hrají: Demi LovatoJamie ChungTom VericaSelena Gomez 


Když je malá pohádková země napadena zlým diktátorem, je princezna Rosalinda převezena do ochranného programu na Zemi ve Wisconsinu kde se pod svým novým jménem Rosie (Danni Lovato) musí za pomoci Carter (Selena Gomez) naučit chovat jako obyčejný teenager. Rosie na oplátku pomůže Carter s královským chováním a s láskou...
Máj

31. července 2010 v 10:51 Filmíky

Poetický
Česko, 2008, 80 min
Režie: F.A. Brabec
Obsah:
Filmový projekt s názvem "Máj" režiséra a kameramana F. A. Brabce je koncipován jako celovečerní hraný film pro celou rodinu. Tento projekt v mnoha ohledech navazuje na film "Kytice", který v době svého uvedení slavil s návštěvností přes 600 000 diváků na české poměry výrazný divácký úspěch. Podobně jako Kytice je i námi připravovaný projekt "Máj" především odvážným autorsko-režisérským nápadem. I když tuto látku zná každý ze školních lavic, dosud nikdo se ji neodvážil zpracovat filmově. Již po přečtení scénáře je jednoznačné, že kameraman a režisér F. A. Brabec toto dílo ztvární okouzlenýma očima třetího tisíciletí a znovu dokáže, že i na klasika se dá masově chodit do kina.


Hannah Montana ve filmu

31. července 2010 v 10:50 Filmíky

Seriálová hrdinka Miley/Hannah útočí na filmová plátna!

Miley, obyčejná holka ,( nebo bych měla říci spíše Hannah, popová zpěvačka?) žije dvojí život. Přes den chodí do školy jako normální holka, užívá si života, má kámošky, ale večer se promění v popovou princezničku vystupující na koncertních pódiích pro miliony fanoušků. Její velké tajemství zná pouze její rodina a její nejbližší přátelé a udržet hov tajnosti někdy znamená spousta úsilí.

Tentokrát se Miley/ Hannah dostala až do filmu a tam si musí vybrat - buďto život Miley nebo Hannah. Samozdřejmě čekejme romantiku, pár trablí a spoustu nových písní. 

Nezapomeň na mě

31. července 2010 v 10:49 Filmíky
Lost brother, sad family but found love...
Dva nerozluční bratři - Tyler a Michael. Mají ještě malou sestru. Michael spáchá sebevraždu a to změní osud nejen Tylerovi, ale jeho celé rodině. Rodiče se rozvedou, Tylerova matka žije s novým přítelem, se svou dcerou, nadanou výtvarnicí, Tylerův otec se plně věnuje vedení velké firmy a Tyler sdílí byt s praštěným spolubydlícím. Zapálí si cigaretu, kopne do sebe skleničku Whisky, a tak je schopen přežít přicházející dny aniž by zapomněl myslet na svého bratra. Jednoho dne se zaplete do rvačky, do které zasáhne policie. Tyler nesouhlasí s nespravedlivým rozsudkem typu "prostě rvačku rozpustit" a dá to patřičně najevo tím, že "zacloumá" policistou. Policista si nic nenechá líbit a srazí Tylera k zemi. Tím si Tyler vyslouží památku na obličeji a posezení ve věznici do chvíle, kdy za něj jeho prací vytížený otec zaplatí kauci. Tylerovi se jeho postup nelíbí, nechce mu být nic dlužen. Koneckonců od smrti bratra si spolu přestali rozumnět.
Tylerův spolubydla zjistí, že policajt, který se k Tylerovi zachoval tak nefér má dceru, která studuje školu jako on. Spolubydlu napadne plán odplaty a představí ho Tylerovi. Tyler se tedy seznámí s jeho dcerou Ally a po krátké chvíli se vrhnou do vztahu. Postupem času vypluje na povrch tajemství, že Alliina matka byla zavražděna a Ally byla při tom. Jenže je tu ještě jedna věc, která není dobrou zprávou pro Tylera. Ally zjistí, že jejich vztah je pomstou jejímu otci a je založený na lži. Jenže Tyler ji miluje... Ať už to dopadne, jak to dopadne, ke konci čeká diváky méně příjemné překvapení...

Když už to vypadá, že je všechno ztraceno, může to tisíckrát dopadnout jinak...

3:15 zemřeš

31. července 2010 v 10:47 Filmíky

3:15 zemřešHoror / Thriller / Drama / Mysteriózní 
USA, 2005, 90 min


Režie:
Andrew Douglas
Hrají: Ryan ReynoldsMelissa GeorgeJesse JamesJimmy BennettPhilip Baker Hall,Rachel NicholsChloe Moretz

13. listopadu 1974 obdržela policie šílený telefonát, který je zavedl do Ocean Avenue 112 v Amityville, Long Island. Uvnitř rozlehlého domu se jim naskytla děsivá scéna - celá rodina DeFeových byla zavražděna. V následujících dnech se Ronald DeFeo, Jr. přiznal k tomu, že postupně zastřelil své rodiče a čtyři sourozence, a tvrdil, že hlasy v domě ho vedly ke spáchání těchto hrůzných vražd. O rok později se George a Kathy Lutzovi a jejich děti stěhují do tohoto domu a věří, že bude jejich vysněným domovem. Ale krátce poté, co se zabydlí, začnou se dít podivné a nevysvětlitelné věci, ze všech koutů domu se ozývají podivné hlasy  
NA ZAČÁTKU STOJÍ NATOČENO PODLE SKUTEČNÉ UDÁLOSTI???

13. listopadu 1974 se v jednom americkém městečku stala hrůzostrašná věc. Jeden psychopatický mladý muž, vyvraždil celou svoji šestičlennou rodinu (včetně malé holčičky) na základě toho, že mu to údajně přikázal nějaký hlas v domě. Tato událost se stala ve 3:15 ráno, místního času. Podotýkám, že se tak tehdy skutečně stalo a tyto vraždy byly vyšetřovány policií a jasně prokázány. Kdo nevěří, ať se někde poohlédne po dokumentárním filmu o tomto hrůzném činu (já jej viděla a jeho pravdivost mohu potvrdit).

Dům voskových figurín

31. července 2010 v 10:41 Filmíky

Dům voskových figurínKrimi / Horor / Mysteriózní / Thriller 
USA, 1953, 90 min

Režie:
André De Toth
Hrají: Vincent PriceFrank LovejoyCarolyn JonesPaul CavanaghDabbs Greer,Charles BronsonGrace Lee Whitney

Příběh šíleného sochaře Henryho Jarroda, který pro svoji kolekci voskových podobizen neváhá vraždit, byl na filmovém plátně pod jménem Dům voskových figurín představen v roce 1952 - jako remake hororu Tajemství panoptika (1933, Mystery of the Wax Museum; r. Michael Curtiz) , jenž vznikl podle divadelní hry Charlese Beldena. Novější verze byla natočena v době, kdy svoji krátkou popularitu prožíval plastický film (pod obchodním názvem Natural Vision, tedy přirozené vidění"), k jehož plnému vychutnání potřebovali diváci v kině zvláštní brýle. V hlavní roli zazářil americký herec Vincent Price, který získanou popularitu využil v řadě dalších obdobných rolí (mj. v u nás známé verzi Jámy a kyvadla z roku 1960) . Epizodní postavu hluchoněmého Igora vytvořil Charles Bronson, v titulcích uvedený ještě pod svým původním jménem Charles Buchinsky. Všemu velel tvůrce maďarského původu Andre de Toth, který měl jen jedno oko, a proto nemohl nikdy své dílo vidět v původní plastické podobě. Nutno ovšem dodat, že Dům voskových figurín patří i ve své dvojrozměrné verzi k nadprůměrným ukázkám hororového žánru a ani po letech neztratil nic ze svých kvalit.


Schůze umělců

31. července 2010 v 10:34 Videa


NÁČELNÍK MÁ DOST

31. července 2010 v 10:33 Videa

KDO NESKÁČE NENÍ ...

31. července 2010 v 10:32 Videa

Toto je borec!!!xĐ

31. července 2010 v 10:32 Videa

Kráva jedna předpojatá

31. července 2010 v 10:19 Vtipy

Kráva jedna předpojatá

Dívka č. 1:
Už s nim nějakou dobu nechodí.
Dívka č. 2:
Jo a vod kdy?
Dívka č. 1:
Od tý doby, co jí pověsil za nohy z okna a vyhrožoval, že jí pustí.
Dívka č. 2:
[překvapeně] Aha, jenom kvůli tomuhle?

statusy - chlast II

31. července 2010 v 10:17 Vychytávky
Kalim, nebo spim!Celý můj život se vejde do dvou slov - hodně alkoholu.
Alkohol je zhouba lidstva! ...ještě že jsem zvíře!
Kofola s rumem: Dneska budu mít ty velký zahnutý zuby nahoru...
Jsem umělec, umim chlastat.
Jako doktor se snažím nepít alkohol, ale jako člověk se snažím doktora neposlouchat!
Předsevzetí: Víc kalit, víc hulit, víc střídat partnerky! …umřít rychle!
Hrozně hraju, že nejsem opilej a hrozně mi to nejde!
Někdo mi právě řekl, že jsem opilej. Doufám, že to neni pravda, ať si můžu dát ještě panáka.
Kalba je to, co nechci, ale musim!
Na party mě zajímá jediný příslovce: nejvíc!
Dělám jenom to, co mě baví - chlastám!
Nejdu na party! Není nutné vypít všechen alkohol v zemi!

Není všechno zlato, co je pití.

statusy - kocovina II

31. července 2010 v 10:16 Vychytávky
Mám kocovinu... a na to se napijem!

Můj stav není slučitelný se životem.
Už nikdy nechci žít!
Potřeboval bych oloupat banán, opička zlobí.
Jmenuju se Martin a včera jsem pil.
Já už budu hodný.
Život způsobuje smrt.
Důkaz přátelství nemusí být vždycky panák.
Moje paměť je prázdná jako půllitr.
Střílim opice, na zádech jich mám pavilon!
Včera jsem byl v nějakym jinym nebi.
Chci se nad sebou zamyslet!
Kocovina jako prase! ...jsou věci, které si za peníze nekoupíte!

Mám rád, když mi je dobře.
Když mám hezký večer, tak o sebevraždě uvažuju hlavně po ránu.

Mám v puse, jako kdyby se mi tam vysral barman.

Vyhodil jsem si z kopejtka i ze žaludku.

Zvracim a zasloužim si to.

statusy - studium

31. července 2010 v 10:16 Vychytávky
Proč místo pár piv, radši neučil jsem se dřív

Učim se alkohol v hospodě
Vyvinul jsem tolik energie, abych se přinutil učit, že už mi žádná energie na učení nezbyla!
V zajetí vzdělání! Kdo mě vysvobodí dostane půlku Kyndi a celé království rozkoše!
Zotavuji se z indiferenčního zakřivení
Pronikám do ontologické diference jsoucna a bytí
Trhám skripta na cucky, ať se mi vejdou do palice!
Trávím klidné chvíle s nádechem studijního infantilismu


Učim se… nic vtipnějšího mě nenapadlo!
Nábor striptérek na domácí úkoly
V takhle hluboký
prdeli jsem už dlouho nebyl
Bože! Jestli tohle udělám, tak přísahám, že se jednou podívám, jak vypadá kostel!
Touha po vzdělání je tak sexy
Budu se učit… jednou se budu moc učit!
Přikládám si skripta na nahé tělo... ano, je to perverzní... ano, už je toho na mě moc!
Sebevraždu prosím!
Ve školní jídelně počítám knedlíky
Učim se učit


Už jsem velký kluk, už umím i chodit sám do školy!
Musim se hodně učit, abych byl chytrý jako Arnold Schwarzeneger.
Nebudu pít, nebudu brát drogy, budu se jen učit a stanu se prezidentem Ruska!
Někdy bych chtěl zkusit, jaké to je se učit...
Učim se, nechte mě bejt! …pokud nechcete sex
Přemýšlím, že radši vůbec přemýšlet nebudu
Mám rád svojí aktovku

statusy - činnost II

31. července 2010 v 10:15 Vychytávky
Leštim paneláky
Vozim se lištičce na ocásku
Parkuju párky
Holim holinky
Krmim babičku
Omalovávám kosočtverce
Hraju s poklopcem na schovku
Šimrám souseda reproaparaturou
Až najdu, tak začnu hledat
Ve vesmíru žeru meteority
Hledám sen, který mi splní skutečnost
Oblékám nahé ženy
Rozžehluju Paroubkovi bradavice po ksichtě!
Beru dětem lízátka
Kdybych chtěl, tak nechci
Ždímu tykev
Třídím hrách od čočky
Sedim na topení
Cucám hašlerky
Polykám lego
Vyřezávám šachy