Březen 2011

Hello kitty<

27. března 2011 v 18:49 SCENE_!!! =()* I LOVE
Hello Kitty se narodila 1.listopadu roku 1974, na předměstí Londýna v Anglii.Je velmi aktivní a ráda si hraje venku v parku, nebo v lese.Ale můžeš ji také najít, jak hraje na piano, nebo jak peče koláče.V Anglii v Londýně žije s maminkou Mary, tatínkem Georgem a sestrou - dvojčetem Mimmy.Kitty je zvědavá, zatímco Mimmy je plachá.Hello Kitty symblizuje velkorisost, nevinnost, laskavost - vlídnost, a velmi důležité...přátelství.Jejími přátely jsou Cathy, Tippy, Joey, Jodie, Fifi, Tracy, Tiny Chum, Rory, Mory, Tim a Tommy.Hello Kitty a Mimmy jsou ve 3.třídě.Mají spoustu přátel ve škole a dohromady všichni prožívají mnoho dobrodružství.Když je škola zavřená - jsou prázdniny, tak Hello Kitty cestuje po světě a poznává nové přátele.Díky její velkorisosti a nevinnosti se s ní každý rád setká.Ráda pořádá čajové večírky a do jejích zálib lze zahrnou muziku, čtení, jídlo a vaření maminčiných sušenek a nejraději ze všeho poznává nové přátele.Ráda říká:"Také můžeš mít hodně přátel".


Vlásky....

27. března 2011 v 18:41 SCENE_!!! =()* I LOVE
 • Zbav se roztřepených konečků nejméně každých 6 týdnů.Toto ti pomůže udrže si zdravý vzhled.Dlouhé vlasy jsou nejjednouší k vytvoření scene looku.
 • Používej kondicioner a šamopón pro tvůj typ vlasů.Šampóny značky BED HEAD jsou velmi dobré
 • Češ si svoje vlasy každý den.
 • Obarvy si svoje vlasy peroxidem na blond a dej si do nich spustu barevných proužků.Tato kombinace vypadá velmi dobře. (Táké v hnědé i černé..důležité jsou proužky)
 • Přikrášlete si vlasy různými doplňky.Sponky do vlasů,čelenky..vypadá to dobře.
Potřebuješ:
 • sponky
 • žehličku na vlasy
 • čelenky
 • gel
 • ochranu na vlasy
 • hřeben
 • kulatý kartáč
 • barevné vlasy
 • lak na vlasy

ak poznáš Scene girl???

27. března 2011 v 18:40 SCENE_!!! =()* I LOVE
1.Scene girl mají poměrne často crazy hair,nahoře natupírované pro nejwětší objem a dole krásně wyžehlené.Barwy wlasů jsou různé nejčastěji Blond,Hnědá a černá wyzdobené různými sponkamy a barewnými prameny. Hlawně být originální!!!!
2.Oblečení mají scene welmi ulítlé :) Různé duhy,mráčky,hwězdičky,Hello Kitty,vlastní Crazy motiv..zkrátka fantazie meze nekladou ale o5 platí heslo Být Originál!
3.Scene poslouchají wlastně wšechno nečastěji Hardcore nebo Crunk.
4.Scene Girls mají velmi wýrazny makeup,různě protáhnuté linky,barewné stíny,ale hlawně obrovské umělé řasy!!!! Platí samozřejmě owšem Být Originální
5,Mluva a chowání je takowé no sebewědomé xD Užiwají hlawně slova Btw,wtf,grrr,cool,rawr atd atd......

Pejsan jako modní doplněk???

27. března 2011 v 18:30 SCENE_!!! =()* I LOVE

Každé ráno vstaneš, nasnídáš se, vyčistíš si zuby, pěkně se namaluješ a upravíš a hurá vyvenčit psa? Jestli je to tvůj případ, tak čti dál.

Napadlo tě někdy, že i tvůj pes tě reprezentuje? Já si myslím, že určitě. Nemůžeš jít s nějakým ucochtaným smetákem. Určitě ho pravidelně koupáš a češeš. Ale ještě pro něj můžeš udělat víc. Proč ho také neoblékneš do fashion oblečku. Na internetových stránkách www.glamour-fashion.cz , kde prodávají světoznámou značku Pinkaholic New York. Byla založena v roce 2006, kdy začala nabízet roztomilé produkty pro všechny psí slečny. Nabízí velký výběr oblečení, které padnou jak malinkatým čivavám, ale mají připravený sortiment také pro velká plemena, která v například nádherných růžových šatičkách budou vypadat senzačně.

A co přesně nabízí? Teď na jaro a léto nabízí trička a šaty, které jsou vhodné především pro chladnější večery. Některé jsou i velmi elegantní a skvěle se hodí ke společenským událostem, na kterých tvůj miláček nemůže chybět. Cena se pohybuje kolem 500 až 700 korun.

Na zimu mají pro naše mazlíčky přichystané teplákové soupravy, nepromokavé bundy a kabátky. Taky můžeš vyšperkovat svého čtyřnohého kamaráda čepicí a šálou. Tady už ceny překračují i tisíc korun, ale do módy se musí investovat, ne? Navíc v zimně budeš klidná, že když si vyjdete spolu na procházku, ani jednomu z vás nebude zima.