Srpen 2011

školak...;D

31. srpna 2011 v 14:13 Vtipy
Víte co to znamená středoškolák ?
To je ten, co chodí do školy ve středu.
A víte co je to vysokoškolák ?
No to je ten, co na to z vysoka s...

Punk slovník...

30. srpna 2011 v 18:15 Vychytávky
A

Anarcho-punk: Druh britského (nebo s britskými vlivy) old school street punku, charakteristický anarchistickými texty a nízkými náklady na produkci. Anarcho-punkové nahrávky často přichází s propracovanými plakáty nebo booklety a se závaznou maximální cenou, která bývá jenom pár desítek korun.
Příklady : Subhumans, Crass, Conflict, Dirt, Rudimentary Peni
Příklady českých kapel : Co-Ca, T.N.T., C.T.C., Red Insect, LD 50
B

Blue Beat: termín používaný ve Velké Británii pro první vlnu Ska.
C

Crowd Surfing: vznášení se nad hlavami jiných lidí v publiku, kteří vás vláčí celým sálem. Častá aktivita na punkových koncertech, riziko zranění.

Comp nebo Compilation, kompilace: Deska, na které jsou nahrávky více kapel. Hodně kompilací se nese v duchu nějakého tématu (lokální scény, pocta významné kapele nebo éře) nebo je benefičních, vyjadřuje podporu různým hnutím.
Příklady českých kompilací: Jídlo místo bomb (benefiční pro Food not bombs), Antiwarcomp (benefit pro Pueblo 2000), Hlasy z podzemí...
Viz také: sampler

Crust punk: Hlasitý a težký druh punku charakterizovaný vrčením a řevem.
Příklady: Aus-Rotten, Doom
D

Dancehall Reaggae: Rychlé reggae s řídkými údery a velmi rychlými rapovými vokály. Občas sexuální výjevy.
Příklady: Beenie Man, Buju Banton

Death Punk: Punk, který nahlíží na život z temnější stránky.
Příklady: The Misfits, Samhain, Rundimentary Peni

Dub: Styl reggae, který cyklí údery bicích. Liší se od techna tím, že se používají záznamy skutečných (live) bicích. Může být ovlivněný Ska. (Slackers)
Příklady: Pato Banton, reggae éra The Clash

DIY: Do It Yourself, udělej si sám. Důležitá punkrocková etická nezávislost a individualita. (pozn. překladatele : mnoho lidí zastává názor, že vzdá-li se kapela DIY etiky, už není punková)
E

Emo: Emocionální punk rock. Emo je široký pojem, který se vztahuje na mnoho odlišných druhů hudby. Punk ovlivněný emem není často nic jiného, než melodický, upřímný, emocionální punkrock. Ten často nemá žádné spojení s původním emem, který je charakterizován dlouhými táhlými songy s vokálním kontrastem mezi konvenčním zpěvem, lehkým šeptem, štěkavým řevem a pláčem nebo vzlykáním. Očistné osvobození emocí, které je extrémně mocné a dráždivé.
Příklady českých kapel : Ravelin 7, Thema 11, Sunshine, Amity, Albion

Emocore: Kytarový punkrock středního tempa s emocionálními vokály/texty. Často označován jako "post-hardcore", protože jej hraje mnoho muzikantů, kteří jsou unavení omezeními HC. Může také používat popové prvky pro uhlazený zvuk.
Příklady: Fugazi, Quicksand, Hot Water Music, Jawbreaker, Dag Nasty
G

Goth: Pomalá, temná a depresivní hudba. Často používá syntetizátory. Jeho fanoušci jsou snadno rozeznatelní podle stereotypních černých vlasů a bledé kůže.
Příklady: Joy Division, Sisters of Mercy, Bauhaus, Siouxsie & The Banschees, Type O Negative
H

Hardcore: Odlišný druh punkrocku. Hlasitější, rychlejší a težší než konvenční punk. Častý intenzívní řev je použit jako metoda ventilace naštvanosti. Často nesprávně pleten s metalem.
Příklady: Snapcase, Earth Crisis, Minor Threat; Strife, Ensign
Příklady českých kapel : Balaclava, The Old Testament

Hardcore Emo: Extrémně hlasitý, drsný, nezkrášlovaný druh ema. Charakterizovaný ohlušující zpětnou vazbou, spontánními výbuchy citu, maximálním prahem řevu a hustou distorcí el. kytar.
Příklady: Antioch Arrow, Second Story Window, Heroin
I

Intellipunk: Vysoce inteligentně otextovaný punk. Textaři často vyprávějí brilantní příběhy nebo písničky obsahují vynikající myšlenku. Poetický punk s propracovaným sdělením. Tento druh textů budoucí generace budou analyzovat v literatuře historických tříd. Často ruku v ruce s technickým punkem.
Příklady: Face To FAce, Bad Religion, Cooter, Anti-Flag, No Use For A Nem
J

J-Punk: Častý pojem označující veškeré formy Japonského punku.
Příklady: Hi-Standard, Husking Bee, Sobut, Funside, Kemuri
K

Kompilace: Viz compilation.
M

Mainstream: Užívané pro ozančení skupin, které směrují svou hudbu k nejširší veřejnosti. Obvykle to znamená vydávání u velkého labelu, televizní klipy a pouštění v rádiích. Tyto bandy často ztrácejí respekt od ostatních z punkové komunity pro jejich zpronevěření se DIY etice.
Příklady: Green Day, the Offspring, No Doubt, Blink 182

Melodicore: rychlý intenzivní punkrock, který se zaměřuje na melodii a přitažlivé texty.
Viz také: Skate Punk, New School Punk, Intellipunk

Metal: agresivní, hlasitá, rebelantská forma rocku. Ne vždy spojován s punkem. Nesmí být zaměňován s hardcorem.
Příklady: Pantera, Black Sabbath, Slipknot, Metallica, Powerman 5000

Mod: subkultura, která vznikla v Anglii a položila základy skinheadským a punkovým subkulturám. Původní modovská scéna byla charakterizována touhou po tom, aby tito chudí mod-kids, kteří byli z pracující třidy, mohli žít dobrý život i přes své obtížné postavení. Například, hodně raných mods muselo měsíce šetřít na nějaký nový svetr nebo novou bundu.

Moshing: častá násilná cesta k projevení nadšení a uvolnění energie - skákání, kopání, mlácení, ječení, plivání atd., v pevně sevřeném davu lidí, kteří dělají to samé. Nejčastěji se to dělá na hardcorových nebo metalových koncertech. Mnoho takových koncertů má určený "Moshpit" (místo, kde to lze provádět), nejčastěji napravo vedle pódia.
O

Oi Punk: 77' styl Britského street punku. Charakteristický čírama, holýma lebkama, doc martin botama atd. Oi je také Portugalsky "hey", jako slangová obdoba běžného pozdravu.
Příklady: The Dropkick Murphys, US Bombs, Oxymoron, The Business, Sham 69

Old School: používáno pro označení původního punkrockového zvuku; mnohem více čistý než dnešní punkrock, s jednoduchými vokály a často politickými texty. Takt je pomalejší a hudba je jednodušší, s mnoha kytarami a výraznými bicími.
Příklady: The Clash, The Stooges, The Sex Pistols, The Ramones, The Circle Jerks
P

Peace punk: pomalejší anarcho-punk, který je zaměřen na šíření myšlenky rovnosti a míru. Mnoho anarcho-punkových band je také považováno za peace-punkové, ale ne všechny peace-punkové kapely se dají považovat za anarcho-punkové.
Příklady: Zounds, Flux of Pink Indians, the Mob

Pogování: jednoduše skákání a vyskakování v rytmu hudby. Méně násilné než moshing. Častá aktivita na pop-punkových koncertech a mimo moshpit (viz moshing).

Pop punk: uhlazený, mainstreamu příbuzný punkrock. Ne vždy naštvaný nebo politický, ale místo toho humorný a expresivní. Často pletený s new school punkem.
Příklady: The Ataris, Lagwagon, Nerf Herder, Screeching Weasel, mxpx

Post Emo: nový obrat ema, který je charakterizován "jiskřivými" kytarami, lehkými bicími a měkkými vokály; méně drsný než jiné druhy ema. Může zabrousit do oblasti syntetizátorů a jiných novovlných postupů.
Příklady: : Sunny Day Real Estate, Koufax, The Get-Up Kids, Jets to Brazil, Promise Ring

Post Hardcore: viz. emocore.
R

Rapcore: Mix rocku a hip-hopovýho beatu a vokálům. Může být postaven na metalu nebo punku.
Příklady: Rage Against the Machine, Zebrahead, Orange 9mm, Papa Roach

Reggae: Pomalejší odrůda ska, ale s více nepravidelnými bicími. Instrumentální vrstva závisí na skupině, od sólových umělců (viz dub) až po velké bandy s rohy a klávesami. Často je spojováno s Rastafariánksou vírou. Podobný punku původem (working class) a myšlenkami.
examples: Bob Marley and the Wailers, Steel Pulse, Peter Tosh
S

Sampler: druh kompilace, který je charakterizován dvěma hlavními rysy: na desce se objevuji bandy z jednoho určitého labelu a nahrávka má nízkou cenu. Většina labelů vydává samplery, aby ukázaly své kapely a posluchači si případně koupili normálni řadová alba. Z tohoto důvodu samplery nejsou tvořeny za účelem velkého profitu.
Příklady: Punk-O-Rama (Epitaph), Fat Music (Fat Wreck), Mailorder is Fun (Asian Man), Give'em The Boot (Hellcat), Hopelessly Devoted to You (Hopeless)
Příklad českého sampleru : Punk session (Střílek records)

Sellout: Etika kompromisu pro slávu/peníze.

Ska: Styl Jamajské taneční hudby, která vznikla v šedesátých létech 20. století a později se vyvinula do rocksteady a reaggae. Hlavními znaky jsou výrazné bicí a basy, kytary a rohy. Rozděluje se do tří vln :
1. vlna : The Skatalites, Desmond Dekker, Prince Buster
2. vlna : Madness, Specials, English Beat
3. vlna : Liberator, Reel Big Fish, the Toasters

Skacore: Více přímá fúze punku se ska vlivy. Může obsahovat silné reaggae podtóny, ale je to často jednoduše punk s rohy.
Příklady: Less Than Jake, Potshot, Link 80, Mad Caddies, Catch 22

Skanking: Aktivita frekventovaná na ska nebo ska-punkových koncertech. Druh tance, mezi jehož hlavní znaky patří "zpomalené" chození.

Skate punk: Druh vysoce adrenalinového punk rocku, který dodává skejťákům energii, kterou potřebují. Často melodický, technický new-school punkrock. Mnohokrát se skupiny, které jsou přímo zapleteny do skate scény, označují jako skate punk.
Příklady: Strung Out, Pennywise, Belvedere, Gob, 7 Seconds

Skinhead: někdo, jehož hlava je vyholená. V punkové scéně jde především o "bratrství" skinheadů, které sdružuje stejný druh muziky, kterou poslouchají, a stejný vzhled. PROSÍM POZOR ! Skinhead není vždy rasista ! (pozn. překladatele : bohužel, především u nás /nemohu mluvit za jiné země, tam jsem nebyl/ to platí o většině skins. Ti se ve valné většině shlíží v nacistické a fašistické ideologii. Tito nazi-skinheadi ale nemají s punkem shola nic společného, punk je zásadně proti fašismu a rasismu)

Slamdancing: Dav lidí naměstnaných těsně na sebe, kteří pogují a vzájemně do sebe naráží, to vše ale bez jakéhokoliv úmyslu někoho zranit nebo někomu ublížit. (pozn. překladatele : to určitě známe všichni z českých koncertů, že když třeba někdo sebou mrskne na zem, ostatní mu solidárně znovu pomohou na nohy...nebo ne ?)

Stage diving: skákání z pódia do davu lidí pod ním. Častá zranění.

Straight Edge (česky něco jako "Čistý štít"): termín ražený frontmanem Minor Threat Ianem Mackayem, který vpodstatě znamená "žádné drogy", "žádné kouření", "žádné pití" a "žádný náhodný sex". Straight edge je název jedné písničky od Minor Threat . Hnutí začlo na začátku 80. let 20. století. Dnes je mnoho příznivců straight edge vegetariány/vegany, účastní se různých ekologických a politckých akcí a vyhýbají se kofeinu a nespočtu jiných drog. Straight edge je často zkracován na sXe; "X" je symbol Straight edge, protože se tak označovali nezletilí, jako označení toho, že si nesmějí objednávat alkohol.
T

Technical punk: Punkrock s důrazem na inovaci. Mnoho úsilí je vynakládáno na vyhýbání se klišé power akordů a verse-chorus-verse formátů. Kreativní kytarové postupy, basové linky, sóla, bridge a rytmy.
Příklady: Whippersnapper, Rancid, Strung Out, Diesel Boy, Gob

Tří akordový punk - Three-Chord Punk : Old school pop punk často spojovaný s koženými bundami. Hudba obyčejně sestává pouze z několika akordů (odtud název), důrazné melodie (vhodné k pogu) a vtipných textů.
Příklady: The ramones, Screeching Weasel, The Queers, the Lillingtons, The Huntingtons

Two Tone: Synonymum pro druhou vlnu ska. Viz Ska.
Y

Youth crew: styl, který se vyvinul ze straight edge (viz) hnutí v polovině 80. let. Hnutí začalo s Newyorkskou HC bandou Youth of Today, a zahrnuje každou rychlou hardcorovou skupinu která hraje podobný styl, nebo jsou znát Youthovské vlivy.
Příklady: Youth of Today, Gorilla Buscuits, 7 Seconds

Punk báseň...

30. srpna 2011 v 18:15 Vychytávky
Takový básničky kolujou všude možně na netu,už ani nwm kde sem to našla...

Žádnej zákon, žádnej řád,
Ať jdeš vstávat, ať jdeš spát.

Kérka, dready, pogo,
To je správný logo.

Punk Tě dostal, Punk Tě bere,
Na Tebe se nevysere.

Anarchie, sex a drogy,
Čumí matka, čumí foggy.

Piercing, číro, glády,
Maj ty správný grády.

Pivko, rum a vodka,
Nic pro Mádla, Kotka.

Jen pro správný punkáče,
My nesnášíme hákáče!

Punks stojej při sobě vždycky,
Když jdou po nich holí nicky!

Punk, svoboda svět boří,
Vodka hasí, skank hoří!

Zkus to někdy, uvidíš,
Začneš žít a pochopíš.

Punk je život
Punk je smrt
to ví každej
malej zmrd.
Punk je cit
Punk je láska
pod tou touhou
země praská.
Punk je všechno
co my máme
z lásky k němu rozhlásíme:
Punk´s NOT dead!!

Lidí s mozkem je už teď málo
že svět je nádherný se mi jen zdálo
Hledal jsem pravdu, hledal jsem štěstí
místo toho, dostal jsem pěstí.

Každý teď jde si, klidný v davu
jako kdyby neměl svojí hlavu.
nikdo neví, kam se dav řítí
nezastaví, svou šanci nechytí.

Dívka jménem anarchie,
jde proti proudu, asi špatně žije
každý jí brání, strká do ní
její rány se ovšem zahojí.

Dívka jménem anarchie,
pořád ale jistá si je,
pořád ví pro co jde si
přes hory, přes lesy.

Ke svému cíli jednou dorazí,
prorazí
Z davu, který byl jí překážkou.
Najde sílu svou.
Najde se, svobodnou.
Panenka Punkerka

Panenka Punkerka
Hodně se smála
Panenka Punkerka
O život hrála
Panenka Punkerka
Chlastala brala
Panenka Punkerka
Na všechno srala
Panenka Punkerka
Prohrála duši
Panenka Punkerka
Neví však tuší

Panence Punkerce
Nezbylo nic
Panence Punkerce
Vzali rub i líc
Panenka Punkerka
Duši má prázdnou
Panence Punkerce
Slovíčka váznou.
Panenka Punkerka
Nechlastá nefetí
Panenka Punkerka
Chce sečíst oběti

Panenka Punkerka
Přes slzy nevidí
Panenka Punkerka
Bez duše bez lidí

Utřete slzy
Té Panence Punkerce
Pohlaďte po vlasech,
Po tváři po kerce

Pochopme holčičku
Panenku Punkerku
Dejme jí lásku
A dobijme baterku…
Punkrock a život...

Smrt mne těší ,smrt je nevinná,
punkrock je cesta má
takhle se začíná.

Když jsem se narodila,
víla u mne stála,
"Buď punk! má drahá!řekla
a s elektrickou kytarou u mne hrála.

Vyrostla jsem na ulici,

mezi hochy Metalisty,

spaní,jídlo,šaty mi dali,

"špíny se z vás stali!" všichni říkali…


Tráva a drogy,

no to byl ráj,

svět punkerů,rockerů zelenej háj.

Na základce supr život byl,

Sprostej slovník se u mne projevil,

"Seru na vás,učitelko!,

FUCK OFF čubko mučitelko"!!!

Jde se k tatérům
byť mi daj kérku,
teď se cítím být,za rockerku.

Až ukradnu zas lahváče,

Ukážu na prodavačku fakáče,

Fízlové zas přijedou,

Do basy se mnou vyjebou.

Když mě pustěj za měsíc,


Bejvalej říka:"co chceš víc?"Řeknu jen: ty podělanej Backheme!

O SHIT! S TEBOU KRETÉNE!!!


V kapele se začíná,Sláva,prachy,lidi to mě dojímá!

Když nás papparazzi doženou,

Skupina a členové zahynou.

Co mám teď dělat,

tohle mě sere!

S tímhle ty pojebanej světe,

můžeš jít do prdele!

Až se smrt podívá koho si vybrala,
jdu za ní,já se rozplakala.

Když ze smrtí procházím mezi lidmi,


Klepou se ruce mi,


Rádi mě neměli,


Nechtěli slyšet,


Mám život v prdeli,


Musím jen syčet!
A tak řvu do světa:


Vy hovada posraný!!!


V nebi je zavřeno,


STE KURVY BEZMEZNÝ!!!
Smrtka mě podrží na oblásku...

Setne mi hlavu…


Už nevydám hlásku…Kůň

27. srpna 2011 v 13:54 Vychytávky
. . ¸,' ¸,. . ¸ `-,"~-~',¸,.¹-~-._¸,.
. . . . ) . '"¨ . .):. .`-,;:.`,';;'¸,.¹¯¸¸,.-
. . .,-' , , , , ,-';:.. . .`-¸;:.`,'-~'`,¯-.,¸_,
. . (. ,•¸,-~'¨|;;;::.. .. . "-,;:/,`,-~-~¬¯. . . . . . .¸,..,¸ . . . . .¸,.-~-.¸_…
. . . ¨`" . . . .|;;;:::.. . .. . ¯¯`*¬~-~~¬¬""~-,;:;;`"~-~":;;::,-"''"¯¨`
. . . . . . . . . \;;;::… . … , . . . . . . . . . . . . . . ¨`-,;;:;;::;;::;:;:`¬~-.¸
. . . . . . . . . /;;;:;::… ,, ..:;, . . . . . . . . . ., ¸ . . . .`,;;:;:::;:;:;;-~"`¨¨`¬~
. . . . . . . . .|;;::;:… .:; .:;;¸ . . . . . . . . . ..:' . . . . . |;;::;;:;:;;"-~¬~-.,¸.-~'
. . . . . . . . . \;;::.. . " .:;;;, . . . . . . . . . .::: . . . . . ,'`"~-,;;:;:;;.¸.,~-"`¨
. . . . . .¸.-~¬"`,-';:. . ..:;;::… .. .. . .. … ..:;;. . . . .,' . . . .`"*"`¯
. . . . . l':,~-¬`;;:¸.-~¬""`"¬~-~¬, ..:;;¸-'¨¯`\;:.. ./

Fu*k you...

27. srpna 2011 v 13:53 Vychytávky
………../" )
………./¯../
………/…./
…/´¯/'…'/´¯¯`•¸
./'/…/…./……./¨¯ \
('(…´…´…. ¯~/'…' )
.\……………..'….. /
..'\'…\………. _.•´
….\…………..(
……\………..(


Pepíček... :D

25. srpna 2011 v 14:19 Vtipy
Učiteľka: Deti, zachránil už niekto z vás niekomu život?
Ferko: Ja áno!
Učiteľka: Och! A čo si urobil?
Ferko: Vymenil som mame antikoncepčné tabletky za TIK-TAK! :'D:'D


:D

21. srpna 2011 v 16:35 Na tvůj FB

Bla bla bla... :D sexY(i) :D

21. srpna 2011 v 14:26 Vychytávky
╲╭━━━━╮╲╲╭━━━━━━━━╮
╲┃╭╮╭╮┃╲╲┃Blah blah...×Đ
┗┫┏━━┓┣┛╲╰┳━━━━━━━╯
╲┃╰━━╯┃━━━╯
╲╰┳━━┳╯╲╲╲╲
╲╲┛╲╲┗╲╲╲╲╲

Krutý status na FB :D

16. srpna 2011 v 13:14 Na tvůj FB
Skutečná holka má svůj pokoj vždy čistý a uklizený, koš na odpadky prázdný, je vždy upravená, je jemná a vychovaná .. Dej si tohle do statusu, jestli máš podezření, že i ty jsi kluk .. ;D

Mamíí můžu?? :D :D ?

16. srpna 2011 v 13:03 Vtipy
Mami když už mi je 15 můžu nosit podprsenku ? :)) Né Štefane ! :D toto nezestárne :D

jak vzniklo slovo škola?

15. srpna 2011 v 19:47 Vtipy
JAK VZNIKLO SLOVO ŠKOLA:
Š-ílené
K-ruté
O-btěžování
L-íných
A-deptů

Polámal se mraveneček :( ... :D

15. srpna 2011 v 19:46 Vtipy
Polámal se mraveneček,ví to celá obora,

o půlnoci zavolali Julínkova doktora.
Doktor chrastil pokladničkou,

Cikrt těšil neplakej,

Zaplatíš - li poplateček,do rána ti bude hej.

Zaplatil mu třicet Kč,navíc ještě za předpis,

ráno skončil v nemocnici,takřka zralý na odpis.

Čtyři stáli u postýlky,Cikrt si mnul ručičky,

peníze se jenom sypou do té naší kasičky.

Nedožil se mraveneček ani druhé hodiny,

stoupla prudce zadluženost celé mravenčí rodiny.

Poplatky za nemonici,kremaci i rakvičku,

dokonale vyprázdnily tu mravenčí kasičku.

Neměli už mravenečci z čeho by dál mohli žít,

poradil jim strejda Cikrt,peníze si vypůjčit.

Sjednali si rychlou půjčku za necelou hodinu,

nadlouho pak zadlužily svou mravenčí rodinu.

Tímto končí ten náš příběh a co k tomu dodat víc,

za rok přišel exekutor,nezbylo jim vůbec nic.

psychologové doporučují

15. srpna 2011 v 19:45 Vtipy
Někteří psychologové doporučují při zatížení mozku jednoduché a přitom propracované techniky na uvolnění vnitřního napětí.
Jako vhodný trénink doporučuji vyřešit níže uvedený úkol.
Zkus přesunout V k o pomocí levého tlačítka myši (tahem)
Vyser se napráci běž na pivonejsmutnější zvířátko... :D

15. srpna 2011 v 19:42 Vtipy
Víš jaké je nejsmutnější zvířátko na světě???


MUŽ !!!A víš proč????Protože má prsa bez mléka,ptáka bez křídel,vejce bez skořápky a pytlík bez peněž =DDD

muži jsou jako...

15. srpna 2011 v 19:40 Vtipy
Potřebujete ho, ale vlastně moc nevíte proč.
Káva:
Nejlepší jsou silní, žhaví a dokážou vás udržet vzhůru celou noc.

Reklamy:
Nemůžete jim věřit ani slovo.

Chladící taška:
Napěchujte je pivem a můžete je vzít, kam chcete.

Kopírky:
Potřebujete je pro reprodukci - a to je všechno.

Mezinárodní dohody:
Než dozrají, zabere to spoustu času.

Vysoké podpatky:
Jakmile se v tom naučíte chodit, máte vystaráno.

Horoskopy:
Pořád vám ukazují, jak má co být, a skoro vždycky se pletou.

Řasenka:
Vždycky zmizí po prvním projevu citu.

Místa k parkování:
Ti lepší jsou už zabraní a zbývají jen špatní nebo směšně malí.

Pražená kukuřice:
Uspokojí vás vždycky jen na chvilku.

Ubrousky:
Objeví se, až když je jídlo na stole.

Sněhová vánice:
Nikdy nevíte, odkud přijde a jak dlouho bude trvat.

Ojetá auta:
Také je snadno získate a nemůžete se na ně spolehnout.

Bankomaty:
Když si vyberete, ztrácejí zájem.

Banány:
Čím jsou starší, tím rychleji ztrácejí formu.

Čokoláda:
Sladcí, uspokojující a hned Ti zaútočí na boky.

Počasí:
Nic se nedá dělat, abys je změnila.

Mimina:
Nejdřív vám připadají roztomilí, ale pak po nich pořád jenom uklízíte.

Křišťál:
Někteří vypadají dost dobře, ale snadno je prohlédnete.

Helma na kolo:
V případě potřeby jsou užiteční, jinak vypadají hloupě.

Bankovní účty:
Když nemají dost peněz, není z nich žádný užitek.

Beton:
Když se položí, trvá jim dost dlouho než ztvrdnou.
Kluci, berte to jako srandu... ;-)


:D :D :D mazecc

15. srpna 2011 v 19:40 Vtipy
Sedím jako vždy v mém denním lokálu u baru. Náhle přijde dovnitř ta nejkrásnější žena, kterou jsem do té doby nespatřil. Přemýšlím, jak bych ji mohl oslovit, nakonec jí nechám od vrchního přinést tu nejdražší láhev šampaňského, kterou lokál nabízí. S poznámkou na lístečku, že bych ji rád s ní společně vypil.
Přečte lísteček, usměje se na mně a nechá mně od vrchního přinést lísteček zpátky. Na něm stojí psáno: "Vážený pane, abych s Vámi tuto láhev společně vypila, musí ve vaší garáži stát Mercedes, na Vašem bankovním kontě musí být jeden milion US-dolarů, ve vašich kalhotech se musí nacházet 17 cm a vilka na Kanárských ostrovech by také nebyla závadou". Přečtu s úsměvem její poznámku a píši zpátky: "Vážená paní, v mé garáži se nachází jeden Porsche, jeden Ferrari a jeden Mercedes. Na mých 8 bankovních kontech se nachází na každém po 2 milionech US-dolarů, jednu vilku mám na Bali, další v Římě, jednu na Floridě a jednu ještě v Rakousku" Ale N I K D Y ! ! ! v životě, ani pro tu nejkrásnější ženu světa, bych si nenechal uřezat 6 cm ..


:D WC... :D :D

15. srpna 2011 v 19:39 Vtipy