SCENE_!!! =()* I LOVE

Správná Scene Gyrl°=P×Đ

14. srpna 2011 v 14:01

- - - - - - - - - - - - - -

SCENE ÚČES ~ Pravidlo 1. , túpírované a rovné. Nezabudni na ofinu, používaj príčesky, farby na vlasy, melíre. Doplnky, sponky, cute pokačky, štipce, čelenky a mašle. Na farbe vlasov nezáleží, ale najčastejšie sú tmavé - čierne, hnedé alebo blond.

SCENE MAKE-UP ~ Pravidlo 2. , make-up výrazný, čierne linky, maskara / umele mihlanice. Veľká škála očních tieňov, veľa farieb, nápadov. Guráž. Povolené je všetko! ;D

SCENE OBLEČENIE ~ Pravidlo 3. , Farby, Farby, farby! Predsa SCENE nieje EMO, nie čierna ale ružová, zelená, fialová, červená, modrá - F-A-R-B-Y! Nezabúdaj na doplnky, kabelky, peňaženky, buttony, opasky, šperky, mašle, šatky, veselé ponožky, silónky, CUTE tričká.

SCENE OBUV ~ Pravidlo 4. , scene ,,kecky" sú najpohodlnejšia obuv. Najlepšiou značkov sú topánky CONVERSE, majú veľa druhov farieb, tvarov a modelov. Hlavne si nekupuj čierne. To je pre scene TABU. Farby sú IN. IN, sú aj farebné šnúrky, výrazné farby hlavne neonové.

SCENE FACE! ~ Pravidlo 5. , scene HAPPY FACE je základ ;D. Neprestávaj sa usmievať alebo smiať. To je pravý SCENE životný štýl. HAPPY FACE. žiadne smutné tváričky, ani namyslené panie. Iba HAPPY FACE! :D :D

SCENE STYLE ~ Pravidlo 6. , čo sa týka vyjadrovania, namiesto V píšu SCENE QUEENS písmeno W, všetky slová predlžújú a pridávajú dlhé písmená. Občas pridajú Q alebo len tak hocijaké písmenko zväčšia, alebo zapnú CapsLock. Používajú SCENE GIRLS aj slangové výrazy ako; CMUQ, WRR.., SExÝ!, WÁá atď. To sú proste ,,sínarky" ;)

FOTENIE 'ALLA' SCENE ~ Pravidlo 7. , SCENE GIRLS sa fotia pred zrkadlom s foťákom alebo z hora, či z ,,červej" perspektívy. Nemusíš sa tváriť znudene, lebo predsa SCENE = HAPPY FACE, ale naozajsné SCENE QUEENS to tak vždy nerobia. IN pri fotení sú krátke kraťasky, a hlavne buď ovešaná aspoň 10 náhrdelníkmi. SCENE GIRLS nepoužívajú pri fotení slnečné okuliare, ale tie retro ,,dioptrie" sú IN. Crazy výraz alebo vyplazený jazyk sú správne grimasy pre SCENE štýl.

TWEETUJ, ŽI SOCIÁLNE! ~ Pravidlo 8. , Každá správna SCENE GIRL, ja aspoň na 1 sociálnej sieti. Fotí sa a publikuje aj tie najpuntičkárske statusy. Tweetuje dokonca aj AUDREY KITCHING, čo je tá najpopulárnejšia SCENE QUEEN na zemi. Je aj na ,,fejsi" ale aj tweetuje. To je dobrý začiatok pre zviditelnenie teba - SCEENE GIRL.

DOPLNKY ~ Pravidlo 9. , Neboj sa použiť mašle, ale aj neobvyklé sponky, zasaď do výstrihu na tričku, bude to skvelé, a sexy. neboj sa používať XXL veľké prstene, alebo neobvyklé naušnice. Časté sú CUTE motívy. buttony, na peňaženkách, a choď s trendami, buď IN. Bez make-upu nechoď von.

NÁRAMKY ~ Pravidlo 10. , Veľa, výrazných a farebných. Dobrím doplnkom je aj potítko, alebo klasické gumenné náramky. Nezabúdaj ani na nehty, farby a cute motívy aj na nechcetoch, nemusíš byť vulgárna/y.

Možná ještě neznáš Scene Styl, tak tady je menší popis. Hodně lidí si ho spojuje s EMO stylem, ale oproti tomu je Scene o hodně veselejší! A barevnější a trochu cute, no máte tu malý popis tohoto stylu, mě se líbí víc než nějaké ulítlé emo. Jsou mnohem veselejší, a mají lepší nálady než emo, emo jsou smutní, a jsou jen celý v černém.
cč;D
Botky
Není to podmínkou, ale je známé, že tyto girls nosí balerínky, vans slip-on nebo kotníčkové Conversky aj Nike jsou teď v módě mě se osobně víc líbí Nike než Conversky. Často mají různě barevné tkaničky nebo mají bílé boty a pomalované fixkou i dokonce každou botu v jiné barvě.
Kalhoty
Stejně jako Emaři nosí úzké roury v tmavých barvách (Scene ale nemusí mít jen černou jako u Emařů, mají je ve veselých barvách např.: žlutá, světle modrá, růžová atd). Dále nosí džínové nebo černé sukně a jednoznačná trefa jsou i černé nebo barevné legíny.
Trička
Typický "horní díl" oděvu je hodně barevný. Nejlepší potisky triček jsou např.: Hello Kitty, hvězdičky, pistole, dinosauři, proužky, roboti, Gloomy Bear, oblíbené skupiny a další..
Doplňky
Nezbytnou věcí Scene Girl jsou sluneční brýle - Čím větší, tím lepší! Dále náhrdelníky s velkýma korálema nebo extra dlouhé. Někdy na nich nosí taky přívěsky, jako třeba pistole, klíč, srdce.. Do vlasů si připnou nejčastěji sponku s Hello Kitty nebo prostě jenom mašličku:-) Dávají si taky hodně piercingy. A samozřejmě nesmí chybět velká taška!
Líčení
Každá Scene girl se maluje podle své fantazie a nálady. Základem jsou ale vždycky silné oční linky a barevné oční stíny, např. v barvách růžová, fialová, modrá zelená nebo červená. Bláznivé kombinace jsou přímo žádoucí:3 Jde o nápad - ne o barvu, ale zase platí, že čím víc černá, tím víc Scene. Scene Girls nosí taky hodně umělé řasy a někdy i barevné čočky do očí.
Vlasy
Jaké nosí vlasy? To vám nejlépe zodpoví fotky a obrázky. Každopádně - vlasy jsou skoro nejpodstatnější část tohoto stylu. Jsou většinou natupírované a jsou v černé barvě nebo zase naopak totálně blond v kombinaci s ulítlýma barvama, jako je modrá, zelená růžová, nebo mají i coontails (proužky)
Hudba
Co Scene poslouchají? Hardcore. Jiné akceptované styly jsou např.: grindcore, metal, punk, indie a old school emo. V podstatě můžou poslouchat i rap. Správné Scene by ale měly rozhodně znát alespoň trošku z historie muziky, kterou poslouchají. Scene Girls milují koncerty. Od toho jsou to Scene.

Chceš se stát Scene Girl?

Na internetu najdete mnoho podrobných návodů, jak přesně se stát Scene Girl atd.. Tak na co bych tady vypisovala nějaké zdlouhavé články (které by si stejně asi nikdo nečetl)? Myslím, že je daleko lepší to vidět na vlastní oči (pokud možno i vyzkoušet) nebo alespoň zkouknout nějaké videa.. A ty jsou právě tady na blogu! Tak zkoukněte, a vyzkoušejte, hlavní jsou natupírované vlasy, a úzké roury a barevné trička buď to s hvězdičkama. Tak doufám že jsem vám aspoň trochu pomohla.

Scene hudba...→•♫♪ 2

14. srpna 2011 v 13:59
9. Alesana
From North Carolina - Post-hardcore/metalcore ~http://alesana.net/
10. HADOUKEN!
Britská skupina,(Leeds) Grindie/Electronica ~ www.hadouken.com
11. Paramore
Frontmanka: Hayley Williams. Tennessee, USA rock/pop/punk ~www.paramore.net
12. Blood On The Dance Floor
2-členná skupina, From Orlando, Florida /electronica/ ~ MySpace
13. Refused
4-členná skupina. From Sweden, hardcore/punk ~ officialrefused.com
14. Linkin Park
6-ičlenná skupina Los Angeles, původ: Kalifornie rock/metal ~www.linkinpark.com
15. My Chemical Romance
5-ičlenná skupina z New Jersey, USA rock/pop/punk ~mychemicalromance.com
16. From First To Last
From Florida, USA hardcore/metal/punk/screamo ~www.fromfirsttolast.com
17. Escape The Fate
http://api.ning.com/files/H2X9QrklUP7wuNf4bNBshXgR32LhJ*mICe4p9nyNLLDqFedFY5a*VjxLk9f7De18s4Rh5Y-gHuSYni6FGodRmrgl7rCWWPgf/escape_the_fate_08.jpg
From Las Vegas, USA. post-hardcore, zakladatel: Ronnie Radke ~MySpace
18. The Medic Droid
From Phoenix, Arizona. synthpop/electropop ~ MySpace
19. Bullet For My Valentine
From Bridgend. metalcore/thrash, heavy metal ~bulletformyvalentine.com
20. All Time Low
4členná skupina - ATL from Baltimore, Maryland, USA. pop ~ MySpace

Scene hudba...→•♫♪

14. srpna 2011 v 13:59
•zdroj: scene-girls.com•
•alternative rock, hard rock, klasický rock
•punk, pop-punk, skate punk, electronický punk rock
•hardcore, metalcore, deathcore
•indie
•techno, dance, trance, happy hardcore, crunkcore, electro
•alternative hip-hop a zpěváci jako Lil Wayne, Kanye West, T Pain, a Gym Class Heroes
•emo, screamo
1. ASKING ALEXANDRIA
Britská 5-ičlenná skupina. hardcore/metalcore ~ MySpace
2. BLACK VEIL BRIDES
5-ičlenná skupina z Los Angeles, USA - metalcore ~ MySpace
3. Bring Me The Horizon
BMTH jsou z Sheffield,UK - deathcore (s prvky:metal/metalcore) ~MySpace
4. BROKENCYDE
4členná skupina z Albuquerque, New Mexiko, crunkcore ~www.brokencyde.com
5. DOT DOT CURVE
Spanky - Scene kidz, SnapKrackPop. Pochází z Indiany. ~ MySpace
6. MILLIONAIRES
3členná skupina (Melissa Marie Green, Allison Green and Dani Artaud)- California, electropop
7. Hollywood Undead
CA - rap/rock/metalcore (i hip hop) ~ site.hollywoodundead.com
8. Attack Attack!
Z Westerville, Ohio. American metalcore ~ MySpace

Třídění hudby Scen€ 2.

14. srpna 2011 v 13:58
Hardcore Bands
Post-Hardcore Bands
Punk Bands
Metal Bands
Zkusit můžete např. Radiohead, Death Cab For Cutie, The Killers, Red Hot Chili Peppers, Kings of Leon, The Strokes, The All-American Rejects, The Heavy, Sea Of Treachery, Saosin, Green Day, Simple Plan, A Day To Remember, Story Of The Year, Fall Out Boy, Tokio Hotel, We The Kings, Flyleaf, Daft Punk, Iron Maiden, Underoath, The Red Jumpsuit Apparatus, Taking Back Sunday, Boys Like Girls, Metro Station, Panic At The Disco, AFI, 30 Seconds To Mars, Hawthorne Heights, Framing Hanley.. Stačí ne? :P:]

Třídění hudby Scen€

14. srpna 2011 v 13:58


Emo Bands
Screamo Bands
Post-Emo Bands
Indie Bands


sXe - straight edge

14. srpna 2011 v 13:50
Co "sXe" stručně znamená, víme. Dozvi se o tom ale víc! ;]
Stručně řečeno - subkultura vystředěná z hardcore music. Lidé, kteří jsou straight edge nekouří, nedrogují ani nepožívají alkohol. Nejsou to žádní dietáři nebo nábožensky věřící svázáni straight edge proti působení těchto prostředků.
Delší vysvětlení vyžaduje menší hodinku dějepisu
V pozdních sedmdesátých letech a brzkých osmdesátých letech skupinka kapel a pár lidí započali něco, co přerostlo ve velké hnutí. Když to začalo být hnutím, začalo se jejich trápení a starosti projevovat i v jejich hudbě a vystoupeních. Nevěděli, co dělají. Věděli akorát, že se jim vůbec nelíbí, co se děje kolem nich - sebevraždy, sebenenávist,bolest a utrpení zapříčeněno punkovým smýšlením. Životní postoj typu "seru na vás i na celej tenhle svět!" nemohli vůbec pochopit. Vzali symbol, který byl původně používán k rozpoznání lidí, kteří byli ještě příliš mladí na pití alkoholu, takže barmani mohli rozpoznat že jim nemají nalívat, a tento symbol pojali za svůj vlastní. Takže se začali odlišovat od svého okolí nošením velkých písmen X na jejich rukou a zpíváním rozhořčených písní hlásajících:
________________________________
"Jsme lidé zrovna tak jako vy
Ale máme lepší věci na práci
Než jen tak vysedávat a srát si na hlavu
Flákat se jako živá mrtvola
Cpát si do nosu bílý sračky
Prolejzat shows
Nikdy jsem nemyslel na speed
Je to něco, co jsem nikdy nepotřeboval
Mám Straight Edge!"
_______________________________
Originál Song:
"I'm a person just like you
But I've got better things to do
Than sit around and fuck my head
Hang out with the living dead
Snort white shit up my nose
Pass out at the shows
I don't even think about speed
That's something I just don't need
I've got the straight edge"
Minor Threat napsal tento song roku 1980 a byl nazván tím, co ze sXe udělalo opravdové hnutí. Základ vychází z toho, že drogy a alkohol jsou nepotřebné a měly by se odmítat. Že by se mělo žít proti výplodům většiny společnosti a řídit se podle vlastního mozku a pravidel, ne podle těch, které nám určila společnost.
Ovlivněni by Minor Threat a jinými Washington DC kapelami jako třeba Teen Idles a SOA, si Bostonské kapely SS Decontrol a DYS vzali slova k srdci a začali šířit Straight Edge chování do vyvíjející se hardcore hudebního stylu.

Zápory...

14. srpna 2011 v 13:49

Tumblr_ldoqgyazvo1qcr2yto1_500_large
Když se odhodláš být scene kid, nesmíš zapomenout i na to, že ne všichni lidi tě budou brát jako tu skvělou, výstřední, crazy… Můžou mít i negativní názory apod. Rozhodla jsem se o tom napsat. :D
Budeš s největší pravděpodobností souzená a uražená, ale pokud jsi opravdová scene dívka, bude ti to jedno.
Nepoužívej hodně výrazný make-up. Všeho s mírou! ;]
Můžeš být nazývána EMO, goth apod. Hodně lidí nevidí v tom rozdíl. Ale oprav je! Pokud máš černé vlasy, tak je velká pravděpodobnost, že tě právě tak oslovovat lidé budou.
Nezajímá tě, co si o tobě myslí ostatní, ty jsi sama sebou!
Můžeš být kritizována ohledně EMO. Ujisti je, že je v tom rozdíl, být SCENE a EMO! ;)
Neužívej MySpace obrázky s EMO, goth tématikou.
Pamatuj si: Neměň svůj vzhled naráz! Ale postupně časem…
Typický čas na změnu závisí na, ale měla by kdekoli od tom, co bylo předtím - 3 měsíce až rok jsou v pořádku.
Využití letní doby je taky vhodná chvíle na změny. :]
Lidé nemusí tvůj nový vzhled. Ignoruj je. Oni nejsou dobří pro vás, pokud se jim nelíbí, prostě proto, že jsi změnila svůj styl.
Přestože se hodně používá scene žargon nechoď přes palubu v reálném životě. Lidé okolo nemusí tomu rozumět. ["That was Hella cool!" nebo "I'm hella tired tonight" apod.]
Pokud ztratíš přátele, jen kvůli svému vzhledu, nebyli to praví přátelé.
Ideální by bylo, si najít za přátele SCENE lidi, kteří určitě budou mít hodně společného a budete si dobře rozumět. (V menších městech to bývá trochu problém) Pokud se kamarádce zalíbil tvůj vzhled, řekni ji o tom, že jsi SCENE a možná další scene girl bude na světě. :D
O5: Emo vs. Scene: Ne mnoho lidí pochopí rozdíl mezi scene a emo ujisti se, že víš, že jsi scene, abys potom nevysvětlovala hodiny rozdíl… Nikdy neříkej: Já nejsem emo, jsem scene. Pamatuj si: scene jsou v pohodě! emo je druh hudby, média, idiočtí MySpacefeťáci, stereotypní a hloupí... Nebo jim řekni, že jsi scene, a emo nesnášíš, nemáš s ním nic společného. Je to na tobě.
Neměj na sobě celý šatník! Někde v supermarketu, na poště. Ostatní děti si mohou myslet, že jsi hlavolam. :D Nezapomínej na pravidlo: Všeho s mírou.
Pamatuj, že stálé barvení vlasů škodí. Oblíbené jsou clip-in. Používej kondicionér, který tvoje vlasy chrání nebo horký olej, pokud tvoje vlasy jsou stále velmi suché. Pokud máš suché vlasy přirozeně, barvení vlasů pravidelně
se rozhodně nedoporučuje.
Pamatuj si, že když jdeš ven na veřejnosti, pravděpodobně budeš mít spoustu lidí, kteří hledí na to, jak vypadáš.. To je v pořádku, tak dlouho, jak ti to vyhovuje.. Než se staneš scene, ujisti se, že máš sebevědomí. Není jedno, co lidé říkají...
Za svoje peníze si rozšiřuj šatník! Kupuj si scene oblečení, nezapomeň, že je docela drahé a šetři si na něj. ;]
Příliš mnoho laku na vlasy budou dělat vlasy příliš tuhé nebo hrubé. Těžko se odstraňuje.

Scene Queen...

14. srpna 2011 v 13:47
- jsou to internetové hvězdy, módní ikony, které se rozlišujídíky svého EXTRAVAGANTNÍHU, ORIGINALNÍMU stylu ...
Upřímně se mi styl Scene Queens moc líbí
... vím, že je taky hodně kritiky,ale co ... :D
Scene Queen
Jde o holku, která se proslavila na netu a na své popularitě (a zejména image) neustále tvrdě maká. Její profil můžeš najít na webových komunitách jako je MySpace, FaceBook, LiveJournal, Buzznet nebo Vampirefreaks. Scene Queens jsou slavné většinou ze tří důvodů:
* Mají perfektně vytvořený profil na webu
* Kamarádí se s dalšími Scene Kids
*CHODILY S TÝPKEM ZNÁMÉ EMO NEBO HARDCORE KAPELY
Scene Queens bývají vegetariánky a SxE neboli " straight edge" (odmítají legální i ilegální drogy a náhodný s*x ) , poslouchají většinou emo nebo hardcore a jejich velkou vášní je focení jejich samotných . Zlý jazykové tvrdí , že scene styl je pouze emo styl - bez sbepoškozování . Stejně tak jako emaři zíéskávají řadu zarytých odpůrců , přestože v tomhle případě jde , narozdíl od ema , o čistě módní záležitost .
Určitě už jsi Scene Girl na netu už někdy viděla - výrazně namalovaná , s barevnými vlasy a jedinečným outfitem , vyladěným do posledního detailu . Osobně tyto dívky moc obdivuju, protože Scene je pouze o módě, takže musí neustále na svým vzhledu makat :). Jooo ... je to dost ujetý styl :D

Scene stylee...

14. srpna 2011 v 13:46
> V štýle SCENE je cute štýl povolený.Samozrejme, veď HK doplnky má v prepočte až každá 3 SCENE na svete. Tieto fakty sú podložené vedeckým laboratóriom v NY. V klasickom SCENE shope, nájdeš teda veľa doplnkov s cute nanukmi, Mp4, ipodmi, zmrzlinami, jahodami, jablkami, muffinmi atď. Je to teraz aj celkom IN. Takže keď si na seba dáš niečo z ,,cute dielne" nebudeš vyzerať ako 6-ročná ale ako ozajstná SCENE! Dokonca aj Audrey Kichting, priznala, že je sama na facebooku medzi fanúšikmi Hello Kitty! Cute, nieje detský štýl, je to štýl aj PRE TEBA!
Looky scene2...

14. srpna 2011 v 13:42
http://www.polyvore.com/cgi/img-set/BQcDAAAAAwoDanBnAAAABC5vdXQKFlhKNnQyWU5YM1JHUURtZC1WbURMcFEAAAACaWQKAXgAAAAEc2l6ZQ.jpg
http://www.polyvore.com/cgi/img-set/BQcDAAAAAwoDanBnAAAABC5vdXQKFjZqMHZRSmhHM1JHWkxzTFVfMmZHZ3cAAAACaWQKAXgAAAAEc2l6ZQ.jpg
http://www.polyvore.com/cgi/img-set/BQcDAAAAAwoDanBnAAAABC5vdXQKFkdtTXRqTWFOM0JHWmhaTmJFcjdwWmcAAAACaWQKAXgAAAAEc2l6ZQ.jpg
http://www.polyvore.com/cgi/img-set/BQcDAAAAAwoDanBnAAAABC5vdXQKFm5CRzhRVWs3M1JHMGczcEc5LUlYdlEAAAACaWQKAXgAAAAEc2l6ZQ.jpg
http://www.polyvore.com/cgi/img-set/BQcDAAAAAwoDanBnAAAABC5vdXQKFkZnUjJfdzlPM1JHa2tMY25rUUtLd1EAAAACaWQKAXgAAAAEc2l6ZQ.jpg
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/198329_10150115113090633_219903445632_6603342_1182462_n.jpg
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/183201_10150115112995633_219903445632_6603340_2854593_n.jpg
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/188610_10150115112955633_219903445632_6603339_4319514_n.jpg
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/189602_10150115112925633_219903445632_6603338_4850358_n.jpg
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/190013_10150115112735633_219903445632_6603333_3805008_n.jpg
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/189102_10150115112675633_219903445632_6603331_846543_n.jpg
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/197495_10150115112550633_219903445632_6603328_701313_n.jpg
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/198606_10150115112485633_219903445632_6603327_835002_n.jpg
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/184787_10150115112035633_219903445632_6603315_4628432_n.jpg
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/197221_10150115111935633_219903445632_6603313_7514822_n.jpg
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/199730_10150115114175633_219903445632_6603369_5358248_n.jpg
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/199534_10150115114085633_219903445632_6603367_248293_n.jpg

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/200694_10150115114050633_219903445632_6603366_473971_n.jpg
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/183356_10150115113995633_219903445632_6603365_5318530_n.jpg
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/196247_10150115113875633_219903445632_6603363_5364965_n.jpg
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/183309_10150115113645633_219903445632_6603358_2827943_n.jpg
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/190414_10150115113600633_219903445632_6603357_3171490_n.jpg
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/189830_10150115113545633_219903445632_6603356_4174302_n.jpg
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/198051_10150115113505633_219903445632_6603354_1540869_n.jpg
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/198095_10150115113410633_219903445632_6603352_5302686_n.jpg
http://www.polyvore.com/cgi/img-set?.out=jpg&id=4lRoFDGl3RGF7LyGh4rqYA&size=l
http://i689.photobucket.com/albums/vv251/AutsCharriesYO/Outfit.jpg
http://cf1.polyvoreimg.com/set.23850346.BQcDAAAAAwoDanBnAAAABC5vdXQKFkFvUTlsX3pSM3hHYzRTeDJZcHprR2cAAAACaWQKAXgAAAAEc2l6ZQ.jpg
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/185938_10150115114470633_219903445632_6603379_2247249_n.jpg
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/196021_10150115114395633_219903445632_6603376_7190890_n.jpg
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/184308_10150115715705633_219903445632_6607942_2825032_n.jpg
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/199905_10150115715865633_219903445632_6607946_8018359_n.jpg
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/189561_10150115114300633_219903445632_6603373_5286006_n.jpg
http://www.polyvore.com/cgi/img-set?.out=jpg&id=Cv2RiFCa3RGEvB1MLUeJCw&size=l
http://www.polyvore.com/cgi/img-set?.out=jpg&id=oEEIPpeY3RGoOsdaLUeJCw&size=l
http://www.polyvore.com/cgi/img-set?.out=jpg&id=WrzaACjF3RGFdz38TtvMHQ&size=l
http://www.polyvore.com/cgi/img-set?.out=jpg&id=MMQtRNad3RGK0i4FLUeJCw&size=l
http://www.polyvore.com/cgi/img-set?.out=jpg&id=bjK_ZSjF3RGsWr0wBuj1YQ&size=l
http://www.polyvore.com/cgi/img-set?.out=jpg&id=WPiCcpV33RGWG93-RPXWQQ&size=l
http://www.polyvore.com/cgi/img-set?.out=jpg&id=mnexGOzk3RGxEjL8YmNSXg&size=l
http://www.polyvore.com/cgi/img-set?.out=jpg&id=yjLG8HCc3RGP0CQiLUeJCw&size=l
http://www.polyvore.com/cgi/img-set?.out=jpg&id=HHHNWAOS3RG9h_eASSpNew&size=l
http://www.polyvore.com/cgi/img-set?.out=jpg&id=EHydU_vk3RGDAQOo7UR1pw&size=l

Looky scene...

14. srpna 2011 v 13:30

http://www.polyvore.com/cgi/img-set/BQcDAAAAAwoDanBnAAAABC5vdXQKFjVCQmlYblloM2hHbG5rWF9qZGF0Z1EAAAACaWQKAXgAAAAEc2l6ZQ.jpg

http://www.polyvore.com/cgi/img-set/BQcDAAAAAwoDanBnAAAABC5vdXQKFlp1WE1BU1lUM1JHWEVQVGlFZk9KX2cAAAACaWQKAWUAAAAEc2l6ZQ.jpghttp://www.polyvore.com/cgi/img-set/BQcDAAAAAwoDanBnAAAABC5vdXQKFlptaHotYlhwM1JHVEdZUnIxdlZDcXcAAAACaWQKAXgAAAAEc2l6ZQ.jpg

http://jaccofashion.com/shop/wp-content/uploads/typical-scene-girl-outfit.jpg

http://i957.photobucket.com/albums/ae59/volcom_lover123/BQcDAAAAAwoDanBnAAAABC5vdXQKFjZBQlp.jpg


ModroFialový
RúžovoZelený

Další Scene oblečení...

11. srpna 2011 v 13:20

Scene Oblečení...

11. srpna 2011 v 13:19

Sc€n€ jméno...

10. června 2011 v 13:23

scene věci...(šátky a brejle)

3. června 2011 v 18:11

Oufit 02

5. května 2011 v 20:50
[my-outfit-today]
U + Ur Hand
Why Be Normal?
[purple-peace]
It's Tricky

letní oufity

5. května 2011 v 20:49

oufit 01

5. května 2011 v 20:49
Why Be Normal?
U + Ur Hand
[my-outfit-today]
[purple-peace]
Cereal Killer xP
It's Tricky
Hypo

spread love not rumors

Pink Princess
[shutter-my-shades]
Untitled
€○lAĐ[y]^^" alt="star-hay.blog.cz»cu[T]€○lAĐ[y]^^" style="border:1px none #888"]

Oufit

5. května 2011 v 20:48
http://slecna.info/wp-content/saty02.jpg
http://www.moda.cz/e/sites/www.moda.cz/Autori/EvaCepelakova/20080506_Outfity_Podle_Barev_Letosniho_Jara_Zelena/images/3.jpghttp://www.moda.sk/e/sites/www.moda.sk/Autori/EvaCepelakova/20080511_Outfity_V_Modre_Dokonala_Souhra_Barev/images/Luxus_na_prvnx_pohled.jpg

letni-saty4

trika 0.5

5. května 2011 v 20:47

trika 0.4

5. května 2011 v 20:47
Obrázek “http://www.80spurple.com/catalog/images/1medium/mf_n7045b1brb1.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

trika 0.3

5. května 2011 v 20:46
Chocopop Tee

trika 0.2

5. května 2011 v 20:46
ROXY Veronica Womens Henley Tank - FuchsiaROXY Heartbreak Womens Tee - BlackROXY Elyse Womens Tee - Hot PinkROXY Avalon Womens Halter Tube - GreenROXY Twister Womens Tube - Dark BlueROXY Sadie Womens Tube - Pewter
ROXY Muse Womens Halter - RedROXY Heartache Womens Tank - White

trika 0.1

5. května 2011 v 20:45

trika

5. května 2011 v 20:45

 
 

Reklama